Wewnętrzna podszewka z poliestru z przędzy tygrysiej 75D*120D do naprasowania, z klejem PA lub PES. Idealnie pasuje do garniturów damskich i męskich. Certyfikat Oeko-Tex Standard 100.
Dane techniczne
| Artykuł | 100% poliester |
| oferta | 8cm |
| waga | 65g/m2 |
| Liczba przędzy | 75D*120D |
| Klej w proszku | pa + bas |
| kolor | Kolor czarny, biały lub inny |
| Opakowanie | 100 m/rolka, 150 m/rolka, według potrzeb klienta |
| MOQ | MOQ: 3000 m/kolor MOA: 3000 USD (bez ograniczeń dotyczących typów produktów) Uwaga dla obszarów o dużym udziale w rynku: Afryka Zachodnia: 5000 USD |
| Certyfikaty | Certyfikat OEKO-TEX® |