Gładko tkana podszewka z przędzy tygrysiej o gramaturze 90 g/m2 i powłoka PA/PES zapewnia średnio mocne wsparcie i łatwe prasowanie kołnierzyków i mankietów.
Dane techniczne
| Artykuł | 100% poliester |
| oferta | 8cm |
| waga | 90g/m2 |
| Liczba przędzy | 100D*200D |
| Klej w proszku | pa + bas |
| kolor | Kolor czarny, biały lub inny |
| Opakowanie | 50 m/rolka, 100 m/rolka, według potrzeb klienta |
| MOQ | MOQ: 3000 m/kolor MOA: 3000 USD (bez ograniczeń dotyczących typów produktów) Uwaga dla obszarów o dużym udziale w rynku: Afryka Zachodnia: 5000 USD |
| Certyfikaty | Certyfikat OEKO-TEX® |