Luksusowe projekty, przyjazne dla skóry, bardzo elastyczne, modne i praktyczne, oddychające i pochłaniające pot, trwałe i odporne na zużycie.
Dane techniczne
| Artykuł | Nylon + spandex |
| oferta | 52mm |
| waga | 15,2 g/m |
| Technologie | dzianie |
| kolor | Czarny lub biały lub zgodnie z wymaganiami klientów |
| Opakowanie | 2000 r. / Tunezyjczyk |
| MOQ | MOQ: 20000 m/kolor MOA: 5000 USD |
| Certyfikaty | Certyfikat OEKO-TEX® |