15D*15D düz dokuma polyester eriyebilir iç astar kumaşı, şifon gibi hafif malzemeler için idealdir ve mükemmel akış ve mükemmel nefes alabilirlik sunar.
Özellikler
| Madde | %100 polyester |
| bir teklif | 8 cm |
| ağırlık | 20g/m2 |
| İplik numarası | 15D*15D |
| Tutkal tozu | PA |
| renk | Siyah, beyaz veya diğer renkler |
| Ambalajlama | Müşterinin ihtiyacına göre 50 m/rulo, 100 m/rulo |
| Adedi | Adedi: 3000 m/renk MOA: 3000 ABD Doları (Ürün türlerinde sınırlama yoktur) Pazar payı yüksek olan bölgeler için not: Batı Afrika: 5000 ABD Doları |
| Sertifikalar | OEKO-TEX® sertifikalı |