Erkek ve kadın takım elbiseleri için tasarlanmış, PA veya PES yapışkanlı, eriyebilir polyester iç astar. Kalite ve güvenlik açısından Oeko-Tex 100 sertifikasına sahiptir.
Özellikler
| Madde | %100 polyester |
| bir teklif | 8 cm |
| ağırlık | 80g/m2 |
| İplik numarası | 75D*200D |
| Tutkal tozu | PES'ler |
| renk | Siyah, beyaz veya diğer renkler |
| Ambalajlama | Müşterinin ihtiyacına göre 100 m/rulo, 150 m/rulo |
| Adedi | Adedi: 3000 m/renk MOA: 3000 ABD Doları (Ürün türlerinde sınırlama yoktur) Pazar payının yüksek olduğu bölgeler için not: Batı Afrika: 5000 ABD Doları |
| Sertifikalar | OEKO-TEX® sertifikalı |