Triko Eriyebilir Arayüz iplikleri, şekli korumak ve giysileri geliştirmek için yakalar, manşetler, cepler, beller, etek uçları ve diğer alanlar için idealdir.
Özellikler
| Madde | %100 polyester |
| İplik numarası | 40D*100D, 40D*120D, 40D*150D, vb. |
| bir teklif | 8 cm |
| ağırlık | 50g/m2 |
| Tutkal tozu | PA veya PES, PA + PES |
| renk | Siyah, beyaz veya diğer renkler |
| Ambalajlama | 50 m/rulo, 100 m/rulo |
| Adedi | Adedi: 3000 m/renk MOA: 3000 ABD Doları (Ürün türlerinde sınırlama yoktur) Pazar payının yüksek olduğu bölgeler için not: Batı Afrika: 5000 ABD Doları |
| Sertifikalar | OEKO-TEX® sertifikalı |