Lüks tasarımlar, cilt dostu, son derece elastik, şık ve pratik, nefes alabilen ve ter emici, dayanıklı ve aşınmaya dayanıklı.
Özellikler
| Madde | Polyester + Spandeks |
| bir teklif | 53 mm |
| ağırlık | 14,4 g/m2, 15,2 g/m2 |
| Teknolojiler | örgü örmek |
| renk | Siyah veya beyaz veya müşterilerin ihtiyacına göre |
| Ambalajlama | MS 2000 / Tunus |
| Adedi | Adedi: 20000m/renk MOA: 5000 $ |
| Sertifikalar | OEKO-TEX® sertifikalı |