Hashamatli dizaynlar, teriga mos, yuqori elastik, moda va amaliy, nafas oladigan va terni yutuvchi, bardoshli va aşınmaya bardoshli.
Texnik xususiyatlari
| Maqola | Neylon + spandex |
| Ko'rsatish | 23 mm |
| Og'irligi | 4,9 g/m |
| Texnologiyalar | Trikotaj |
| Rang | Qora yoki oq yoki mijozlar talabiga binoan |
| Qadoqlash | 2000 yil / Tunis |
| MOQ | MOQ: 20000m / rangli MOA: 5000 dollar |
| Sertifikatlar | OEKO-TEX® sertifikati |