Tkaniny Oxford świetnie nadają się do wyrobu plecaków, toreb, walizek, namiotów, wózków dziecięcych, prześcieradeł, poduszek, śpiworów, zasłon, odzieży i pokrowców meblowych, dekoracji wnętrz itp.
Dane techniczne
| Artykuł | 100% poliester |
| Dane techniczne | 250D*500D |
| waga | 205-210g/m2 |
| oferta | 8cm |
| technologia | Pokryty PU |
| kolor | Dostępna jest karta kolorów |
| Opakowanie | 100 m/rolka |
| MOQ | MOQ: 5000 m/kolor MOA: 3000 USD (bez ograniczeń dotyczących typów produktów) Uwaga dla obszarów o dużym udziale w rynku: Afryka Zachodnia: 5000 USD |
| Certyfikaty | Certyfikat OEKO-TEX® |