Kołnierz fuzyjny zapewnia niciom tygrysim sztywność i wytrzymałość. Używaj go do kołnierzy, mankietów, pasów i niektórych dekoltów.
Dane techniczne
| Artykuł | 100% bawełna |
| Dane techniczne | 21 s*21 s, 60*56 |
| waga | 155g/m2 |
| oferta | 8cm |
| Wyczucie dłoni | Średnio wysoka (8505MF lub 3120MF) |
| Klej w proszku | HDPE |
| kolor | Biały, czarny, szary itp. |
| temperatura | 160-175 ℃ |
| ciśnienie | 3,0-3,5 kg/metr sześcienny |
| Opakowanie | 100 metrów/rolka, 2 rolki/worek |
| MOQ | MOQ: 3000 m/kolor MOA: 3000 USD (bez ograniczeń dotyczących typów produktów) Uwaga dla obszarów o dużym udziale w rynku: Afryka Zachodnia: 5000 USD |
| Certyfikaty | Certyfikat OEKO-TEX® |