Topliwe łączenie dodaje struktury i stabilności dzianinom i jest idealne do kołnierzyków, plis, mankietów, kieszeni, dekoltów i wycięć bez rękawów.
Dane techniczne
| Artykuł | 100% poliester |
| Liczba przędzy | 40D*75D |
| oferta | 8cm |
| waga | 40g/m2 |
| Klej w proszku | ROCZNIE |
| kolor | Kolor czarny, biały lub inny |
| Opakowanie | 50 m/rolka, 100 m/rolka |
| MOQ | MOQ: 3000 m/kolor MOA: 3000 USD (bez ograniczeń dotyczących typów produktów) Uwaga dla obszarów o dużym udziale w rynku: Afryka Zachodnia: 5000 USD |
| Certyfikaty | Certyfikat OEKO-TEX® |