Tkana wstążka rypsowa wykonana w 100% z poliestru, z równoległymi krawędziami nadaje tej wstążce prawdziwy styl retro, idealna do rękodzieła, szycia lub projektów pakowania
Dane techniczne
| Tworzywo | 100% poliester |
| techniki | Gładki, zszyty brzeg |
| Szerokość | 16mm |
| waga | 4,3 g/m |
| Opakowanie | 100 mm/rolka, 100 mm/rolka, 100 mm/rolka |
| kolor | Karta kolorów z 10 kolorami lub na życzenie klienta |
| Trwałość koloru | >4 stopnie |
| Cechy | Dobra jakość, wysoka trwałość, jasne kolory |
| Minimalne zamówienie | 20 000 jardów |
| Certyfikat | Oeko-Tex 100, ISO9001 |
| aplikacja | Szycie, pikowanie, kokardy do włosów, pakowanie prezentów, dekoracje świąteczne, majsterkowanie, dekoracje ślubne itp. |