Çoğunlukla erkek ve kadın takım elbiselerinde kullanılan, PA veya PES yapışkanlı, iki noktalı polyester kumaş iç astar. Oeko-Tex Standard 100 sertifikalıdır.
Özellikler
| Madde | %100 polyester |
| bir teklif | 8 cm |
| ağırlık | 65g/m2 |
| İplik numarası | 75D*100D |
| Tutkal tozu | PA |
| renk | Siyah, beyaz veya diğer renkler |
| Ambalajlama | Müşterinin ihtiyacına göre 100 m/rulo, 150 m/rulo |
| Adedi | Adedi: 3000 m/renk MOA: 3000 ABD Doları (Ürün türlerinde sınırlama yoktur) Pazar payının yüksek olduğu bölgeler için not: Batı Afrika: 5000 ABD Doları |
| Sertifikalar | OEKO-TEX® sertifikalı |