Düz 75D şifon kumaştan yapılmış, 300D süt ipek iplikle işlenmiş yüksek kaliteli lazer kesim şifon nakış dantel kumaş, müşterinin ihtiyacına göre her renk boyanabilir, müşteri tasarımı, müşterinin rengi bizim için uygun
Özellikler
| isim | Lazer işlemeli dantel kumaş |
| kumaş | 75D şifon kumaş + 45g suda çözünür kağıt |
| bir teklif | 8 cm |
| renk | Herhangi bir renk veya müşteri renk örneğini veya pantom renk numarasını alabilir. |
| Minimum sipariş | Renk başına 10-20 adet |
| Kullanım | (kıyafet, etek, elbise vb.), çocuk kıyafetleri, çanta, ayakkabı, ev tekstili vb. |
| yorumlar | Müşteri tasarımı, müşteri rengi bizim için tamam |
| Hizmet süresi | Mevduat onayından sonra 10 ~ 20 gün |
| Ambalajlama | 10-15mm/rulo veya müşterinin isteğine göre |
| Avantajları | 1.Müşteri tasarımı olabilir 2.Hızlı teslimat 3.Kendi boyama tesisi, hızlı laboratuar yapımı, rengin kontrolü kolay. 4. 40'tan fazla yetenekli tasarımcı, 40'tan fazla taşıma makinesi seti ve 300'den fazla çok kafalı makine seti, 1000'den fazla vasıflı işçi ve profesyonel satış ekipleri. 100 set numune makinesi, müşterilerin ihtiyaç numunesine hızlı tepki. 1. Tasarım, kişiselleştirme ve anında moda yapma vb. yeteneğimiz var. |