Elnamoury Oksford matolari ryukzaklar, chamadonlar, chamadonlar, chodirlar, aravachalar, choyshablar, yostiqlar, uxlash uchun sumkalar, pardalar, mebel qoplamalari va uy dekoratsiyasi uchun juda mos keladi.
Texnik xususiyatlari
| Maqola | 100% polyester |
| Texnik xususiyatlari | 300D*300D DTY, 64T |
| Og'irligi | 93 g/m2 |
| Ko'rsatish | 8 sm |
| Baliq | 0,45 mm |
| Texnologiya | PVX materiallari |
| Rang | Rangli karta mavjud |
| Qadoqlash | 50 m / rulon |
| MOQ | MOQ: 5000m/rang MOA: $3000 (Mahsulot turlari boʻyicha cheklov yoʻq) Bozor ulushi yuqori boʻlgan hududlar uchun eslatma: Gʻarbiy Afrika: $5000 |
| Sertifikatlar | OEKO-TEX® sertifikati |