Tkanina oxford powlekana poliestrem 600d PCV jest szeroko stosowana w torbach, bagażu, odzieży, produkcji namiotów i słynie z zapobiegania rozdarciom i praktyczności.
Dane techniczne
| Artykuł | 100% poliester |
| Dane techniczne | 600D*300D/400D*400D — (konfigurowalny) |
| waga | 380 g/m²/370 g/m² — (konfigurowalny) |
| oferta | 8cm |
| technologia | Materiały PCV |
| kolor | Dostępna jest karta kolorów |
| Opakowanie | 50m/rolka |
| MOQ | MOQ: 5000 m/kolor MOA: 3000 USD (bez ograniczeń dotyczących typów produktów) Uwaga dla obszarów o dużym udziale w rynku: Afryka Zachodnia: 5000 USD |
| Certyfikaty | Certyfikat OEKO-TEX® |