Topliwy klej po jednej stronie materiału Elnamoury łączy się z gorącym żelazkiem i doskonale nadaje się do mankietów, kołnierzyków, kieszeni, pasów, bluzek i nie tylko.
Dane techniczne
| Artykuł | 100% poliester |
| oferta | 8cm |
| waga | 64g/m2 |
| Liczba przędzy | 75D*120D |
| Klej w proszku | pa + bas |
| kolor | Kolor czarny, biały lub inny |
| Opakowanie | 100 m/rolka, 150 m/rolka, według potrzeb klienta |
| MOQ | MOQ: 3000 m/kolor MOA: 3000 USD (bez ograniczeń dotyczących typów produktów) Uwaga dla obszarów o dużym udziale w rynku: Afryka Zachodnia: 5000 USD |
| Certyfikaty | Certyfikat OEKO-TEX® |