Elnamoury malzemesinin bir tarafındaki eriyebilir yapışkan sıcak ütüyle yapışır ve manşetler, yakalar, cepler, bel bantları, bluzlar ve daha fazlası için mükemmeldir.
Özellikler
| Madde | %100 polyester |
| bir teklif | 8 cm |
| ağırlık | 64g/m2 |
| İplik numarası | 75D*120D |
| Tutkal tozu | pa + bas |
| renk | Siyah, beyaz veya diğer renkler |
| Ambalajlama | Müşterinin ihtiyacına göre 100 m/rulo, 150 m/rulo |
| Adedi | Adedi: 3000 m/renk MOA: 3000 ABD Doları (Ürün türlerinde sınırlama yoktur) Pazar payının yüksek olduğu bölgeler için not: Batı Afrika: 5000 ABD Doları |
| Sertifikalar | OEKO-TEX® sertifikalı |