Pasek Rick Rack, luksusowe wzory, przyjazny dla skóry, wysoce elastyczny, modny i praktyczny, oddychający i pochłaniający pot, trwały i odporny na zużycie.
Dane techniczne
| Artykuł | Nylon + spandex |
| oferta | 60mm |
| waga | 17 g/m |
| Technologie | dzianie |
| kolor | Czarny lub biały lub zgodnie z wymaganiami klientów |
| Opakowanie | 2000 r. / Tunezyjczyk |
| MOQ | MOQ: 20000 m/kolor MOA: 5000 USD |
| Certyfikaty | Certyfikat OEKO-TEX® |