Al-Namori Threads oferuje gładkie tkaniny podszewkowe wykonane w 100% z poliestru, w dostosowywalnych rozmiarach, szerokościach, gramaturach i opakowaniach. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać stawki FOB z Chin.
Dane techniczne
| Artykuł | 100% poliester |
| oferta | 8cm |
| waga | 45g/m2 |
| Liczba przędzy | 50D*50D |
| Klej w proszku | PA+PES |
| kolor | Kolor czarny, biały lub inny |
| Opakowanie | 50 m/rolka, 100 m/rolka, według potrzeb klienta |
| MOQ | MOQ: 3000 m/kolor MOA: 3000 USD (bez ograniczeń dotyczących typów produktów) Uwaga dla obszarów o dużym udziale w rynku: Afryka Zachodnia: 5000 USD |
| Certyfikaty | Certyfikat OEKO-TEX® |