Pusta elastyczna opaska nylonowa ze spandexem z falowanym brzegiem, luksusowe wzory, przyjazna dla skóry, bardzo elastyczna, modna i praktyczna, oddychająca i pochłaniająca pot, trwała i odporna na zużycie.
Dane techniczne
| Artykuł | Nylon + spandex |
| oferta | 57mm |
| waga | 9,1 g/m |
| Technologie | dzianie |
| kolor | Czarny lub biały lub zgodnie z wymaganiami klientów |
| Opakowanie | 2000 r. / Tunezyjczyk |
| MOQ | MOQ: 20000 m/kolor MOA: 5000 USD |
| Certyfikaty | Certyfikat OEKO-TEX® |