Dalga kenarlı içi boş naylon spandeks elastik bant, lüks tasarımlar, cilt dostu, son derece elastik, moda ve pratik, nefes alabilen ve ter emici, dayanıklı ve aşınmaya dayanıklı.
Özellikler
| Madde | Naylon + spandeks |
| bir teklif | 57 mm |
| ağırlık | 9,1 g/m |
| Teknolojiler | örgü örmek |
| renk | Siyah veya beyaz veya müşterilerin ihtiyacına göre |
| Ambalajlama | MS 2000 / Tunus |
| Adedi | Adedi: 20000m/renk MOA: 5000 $ |
| Sertifikalar | OEKO-TEX® sertifikalı |