300D süt ipek ipliği ile işlenmiş, pamuklu kumaştan yapılmış yüksek kaliteli lazer işlemeli şifon dantel kumaş, müşterinin ihtiyacına göre herhangi bir renge boyanabilir, müşterinin tasarımı, müşterinin rengi bizim için uygun
Özellikler
| isim | Lazer işlemeli dantel kumaş |
| kumaş | 32'li * 32'li pamuklu kumaş + 48g suda çözünür kağıt |
| bir teklif | 8 cm |
| renk | Herhangi bir renk veya müşteri renk örneğini veya pantom renk numarasını alabilir. |
| Minimum sipariş | Renk başına 10-20 adet |
| Kullanım | Bayan giyim (kıyafet, etek, elbise vb.), çocuk giyim, çanta, ayakkabı, ev tekstili vb. |
| yorumlar | Müşteri tasarımı, müşteri rengi bizim için tamam |
| Hizmet süresi | Mevduat onayından sonra 10 ~ 20 gün |
| Ambalajlama | 10-15mm/rulo veya müşterinin isteğine göre |
| Avantajları | 1.Müşteri tasarımı olabilir 2.Hızlı teslimat 3.Kendi boyama tesisi, hızlı laboratuar yapımı, rengin kontrolü kolay. 4. 40'tan fazla yetenekli tasarımcı, 40'tan fazla taşıma makinesi seti ve 300'den fazla çok kafalı makine seti, 1000'den fazla vasıflı işçi ve profesyonel satış ekipleri. 100 set numune makinesi, müşterilerin ihtiyaç numunesine hızlı tepki. 1. Tasarım, kişiselleştirme ve anında moda yapma vb. yeteneğimiz var. |