Високоякісна лазерно вишита шифонова мереживна тканина з бавовняної тканини, вишита молочною шовковою ниткою 300D, може бути пофарбована в будь-який колір відповідно до вимог замовника, дизайн замовника, колір замовника підходить для нас
Технічні характеристики
| ім'я | Мереживна тканина з лазерною вишивкою |
| тканина | 32s*32s бавовняна тканина + 48g водорозчинний папір |
| пропозиція | 8 см |
| колір | Будь-який колір, або клієнт може вибрати колір, або номер пантома. |
| Мінімальне замовлення | 10-20шт на колір |
| Використання | Жіночий одяг (наприклад, одяг, спідниці, сукні тощо), дитячий одяг, сумки, взуття, домашній текстиль тощо |
| коментарі | Дизайн замовника, колір замовника нам підходять |
| Тривалість служби | 10 ~ 20 днів після підтвердження депозиту |
| Упаковка | 10-15 мм / рулон, або за бажанням замовника |
| Переваги | 1. Може бути дизайном замовника 2. Швидка доставка 3. Власна фарбувальна фабрика, швидке виготовлення в лабораторії, легке керування кольором. 4. Більше 40 кваліфікованих дизайнерів, більше 40 комплектів конвеєрних машин і більше 300 комплектів машин з декількома головками, понад 1000 кваліфікованих працівників і професійні команди продажів. 100 комплектів зразків машин, швидка реакція на зразок вимог клієнтів. 1. Ми маємо можливість проектувати, налаштовувати та миттєво створювати моди тощо. |