Bu polipropilen dokuma anahtarlıklar, çanta askıları, taşıma çantası sapları, çanta sapı askıları, kemerler, köpek tasmaları veya el işleri için uygundur.
Özellikler
| Madde | Polipropilen (PP) |
| Denye | 900D |
| bir teklif | 25mm |
| ağırlık | 15,3 g/m |
| model | İnci tanesi deseni |
| renk | Renk kartı mevcuttur |
| Ambalajlama | 50 m/rulo |
| Adedi | Adedi: 20.000 m/renk MOA: 3.000 ABD Doları (Ürün türlerinde sınırlama yoktur) Pazar payı yüksek olan bölgeler için not: Batı Afrika: 5.000 ABD Doları |
| Sertifikalar | OEKO-TEX® sertifikalı |