Çözgü ipliklerinden yapılmış beyaz eriyebilir kaplan ipliği astarı. Bu astar ütülendiğinde eriyip kumaşla birleşerek sertliğini artırır ve akışını azaltır.
Özellikler
| Madde | %100 polyester |
| İplik numarası | 30D*75D |
| bir teklif | 8 cm |
| ağırlık | 45g/m2 |
| Tutkal tozu | PA |
| renk | Siyah, beyaz veya diğer renkler |
| Ambalajlama | 50 m/rulo, 100 m/rulo |
| Adedi | Adedi: 3000 m/renk MOA: 3000 ABD Doları (Ürün türlerinde sınırlama yoktur) Pazar payının yüksek olduğu bölgeler için not: Batı Afrika: 5000 ABD Doları |
| Sertifikalar | OEKO-TEX® sertifikalı |