Elnamoury oxford kumaş, ULY kaplamalı ve su geçirmez % 100 polyesterden yapılmıştır ve giysi, kanopi, bagaj çantası, çadır vb. kumaşların astarlanmasında kullanılır.
Özellikler
| Madde | %100 polyester |
| Özellikler | 600D*600D DTY, 72T |
| ağırlık | 235g/m2 |
| bir teklif | 8 cm |
| teknoloji | PU kaplamalı |
| renk | Renk kartı mevcuttur |
| Ambalajlama | 50 m/rulo |
| Adedi | Adedi: 5000 m/renk MOA: 3000 ABD Doları (Ürün türlerinde sınırlama yoktur) Pazar payının yüksek olduğu bölgeler için not: Batı Afrika: 5000 ABD Doları |
| Sertifikalar | OEKO-TEX® sertifikalı |