Kaplan iplikli gömlek yaka astar kumaşı, farklı amaçlar için farklı ağırlık ve sertliklerde gelir. Ağır kumaşlar genellikle daha ağır bir astar kullanır.
Özellikler
| Madde | %100 polyester |
| Özellikler | 45'ler*40'lar, 90*50 |
| ağırlık | 110g/m2 |
| bir teklif | 44" |
| El hissi | Pürüzsüz (8508SF) |
| Tutkal tozu | HDPE |
| renk | Beyaz, siyah, gri vb. |
| sıcaklık | 160-175°C |
| basınç | 3,0-3,5 kg/metreküp |
| Ambalajlama | 100 metre/rulo, 2 rulo/torba çanta |
| Adedi | Adedi: 3000 m/renk MOA: 3000 ABD Doları (Ürün türlerinde sınırlama yoktur) Pazar payının yüksek olduğu bölgeler için not: Batı Afrika: 5000 ABD Doları |
| Sertifikalar | OEKO-TEX® sertifikalı |