Chodir, qopqoq, sumka, kiyim-kechak, soyabon, yomg'ir, divan, mebel va boshqalar uchun ishlatiladigan PVX qoplamali yoki suv o'tkazmaydigan qoplamali yo'lbars ipli polyester Oksford mato.
Texnik xususiyatlari
| Maqola | 100% polyester |
| Texnik xususiyatlari | 500D * 500D DTY, 64T |
| Og'irligi | 370 g/m2 |
| Ko'rsatish | 8 sm |
| Baliq | 0,48 mm |
| Texnologiya | PVX materiallari |
| Rang | Rangli karta mavjud |
| Qadoqlash | 50 m / rulon |
| MOQ | MOQ: 5000m/rang MOA: $3000 (Mahsulot turlari boʻyicha cheklov yoʻq) Bozor ulushi yuqori boʻlgan hududlar uchun eslatma: Gʻarbiy Afrika: $5000 |
| Sertifikatlar | OEKO-TEX® sertifikati |