Hurtownia tkaniny satynowej 100% poliestrowej - błyszcząca, miękka i trwała. Powszechnie stosowany w Gwinei, Sierra Leone i Liberii do sukienek, mundurów i tradycyjnych strojów.
Dane techniczne
| Kompozycja | 100% poliester |
| Zaprzecz | 75D*150D |
| waga | 127 g/m² |
| oferta | 59/60" |
| kolor | Dostępna jest karta kolorów |
| Marka | Nici tygrysie |
| Opakowanie | 30 jardów/rolka, 10 rolek/worek |
| MOQ | 5000m/kolor |
| Certyfikaty | Certyfikat OEKO-TEX® |