Tkanina Oxford w 100% poliestrowa nadaje się na rynek światowy, koncentrując się na obszarach o dużym zapotrzebowaniu na trwałe i stylowe materiały na torby, w tym torby szkolne i torby na kółkach.
Dane techniczne
| Artykuł | 100% poliester |
| Dane techniczne | 210D*210D FDY, 13*16 |
| waga | 60g/m2 |
| oferta | 8cm |
| ryba | 0,2 mm |
| technologia | Materiały PCV |
| kolor | Dostępna jest karta kolorów |
| Opakowanie | 50m/rolka |
| MOQ | MOQ: 5000 m/kolor MOA: 3000 USD (bez ograniczeń dotyczących typów produktów) Uwaga dla obszarów o dużym udziale w rynku: Afryka Zachodnia: 5000 USD |
| Certyfikaty | Certyfikat OEKO-TEX® |