Tkaninę Oxford 210D można wykonać na różnorodne podszewki odzieżowe, ale także na kurtki, kurtki puchowe, parasole, bagaże, namioty, zasłony prysznicowe, obrusy itp.
Dane techniczne
| Artykuł | 100% poliester |
| Dane techniczne | 250D*500D DTY, 64T |
| waga | 330g/m2 |
| oferta | 8cm |
| technologia | Materiały PCV |
| kolor | Dostępna jest karta kolorów |
| Opakowanie | 50m/rolka |
| MOQ | MOQ: 5000 m/kolor MOA: 3000 USD (bez ograniczeń dotyczących typów produktów) Uwaga dla obszarów o dużym udziale w rynku: Afryka Zachodnia: 5000 USD |
| Certyfikaty | Certyfikat OEKO-TEX® |