Podkład z dwustronnej nici tygrysiej 50D wykonany jest w 100% z poliestru, dzięki czemu idealnie nadaje się do dzianin lub jako podkład pod haft.
Dane techniczne
| Artykuł | 100% poliester |
| oferta | 60" |
| waga | 40g/m2 |
| Liczba przędzy | 50D*50D |
| Klej w proszku | PES |
| kolor | Kolor czarny, biały lub inny |
| Opakowanie | 50 m/rolka, 100 m/rolka, według potrzeb klienta |
| MOQ | MOQ: 3000 m/kolor MOA: 3000 USD (bez ograniczeń dotyczących typów produktów) Uwaga dla obszarów o dużym udziale w rynku: Afryka Zachodnia: 5000 USD |
| Certyfikaty | Certyfikat OEKO-TEX® |