50D ikki tomonlama yo'lbars ipining tayanchi 100% poliesterdan tayyorlangan bo'lib, uni trikotaj matolar uchun yoki kashta tikish uchun tayanch sifatida ideal qiladi.
Texnik xususiyatlari
| Maqola | 100% polyester |
| Ko'rsatish | 60" |
| Og'irligi | 40 g/m2 |
| Iplar soni | 50D*50D |
| Yelim kukuni | PES |
| Rang | Qora, oq yoki boshqa ranglar |
| Qadoqlash | 50m/roll, 100m/roll, mijozning talabiga binoan |
| MOQ | MOQ: 3000m/rang MOA: $3000 (Mahsulot turlari boʻyicha cheklov yoʻq) Bozor ulushi yuqori boʻlgan hududlar uchun eslatma: Gʻarbiy Afrika: $5000 |
| Sertifikatlar | OEKO-TEX® sertifikati |