Chemicznie usieciowana włóknina podszewkowa Tiger Yarn 1025HF idealnie nadaje się na odzież, obuwie, kapelusze, podłoża z aksamitu roślinnego i rękodzieło.
Dane techniczne
| Artykuł | 100% poliester |
| oferta | 8cm |
| waga | 20-150 g/m² |
| Uczucie dłoni | Stała |
| Topliwy klej | LDPE |
| kolor | Super biały, biały, czarny itp. |
| Opakowanie | 50 m/rolka, 100 m/rolka, 50 jardów/rolka, 100 jardów/rolka |
| MOQ | MOQ: 3000 m/kolor MOA: 3000 USD (bez ograniczeń dotyczących typów produktów) Uwaga dla obszarów o dużym udziale w rynku: Afryka Zachodnia: 5000 USD |
| Certyfikaty | Certyfikat OEKO-TEX® |