Odkryj luksusową, błyszczącą amerykańską satynową tkaninę Elnamoury, idealną na elegancką odzież, zastosowania dekoracyjne i wysokiej klasy projekty. Trwałe i eleganckie.
Dane techniczne
| Kompozycja | 100% poliester |
| Zaprzecz | 75D*150D |
| waga | 160gsm |
| oferta | 8cm |
| kolor | Dostępna jest karta kolorów |
| Marka | Nici tygrysie, dwa ptaki, korona, kwiaty królewskie |
| Opakowanie | 50m/rolka |
| MOQ | 5000m/kolor |
| Certyfikaty | Certyfikat OEKO-TEX® |