Zarif giysiler, dekoratif kullanımlar ve üst düzey tasarım projeleri için mükemmel olan Elnamoury'in lüks parlak Amerikan saten kumaşını keşfedin. Dayanıklı ve zarif.
Özellikler
| Kompozisyon | %100 polyester |
| Denye | 75D*150D |
| ağırlık | 160gsm |
| bir teklif | 8 cm |
| renk | Renk kartı mevcuttur |
| Marka | Kaplan iplikleri, iki kuş, Crownex, kraliyet çiçekleri |
| Ambalajlama | 50 m/rulo |
| Adedi | 5000 m/renk |
| Sertifikalar | OEKO-TEX® sertifikalı |