%100 polyester Oxford kumaş, okul çantaları ve tramvay çantaları da dahil olmak üzere dayanıklı ve şık çanta malzemelerine yönelik yüksek talebin olduğu alanlara odaklanarak küresel pazara uygundur.
Özellikler
| Madde | %100 polyester |
| Özellikler | 300D*250D DTY, 64T |
| ağırlık | 400g/m2 |
| bir teklif | 8 cm |
| balık | 0,42 mm |
| teknoloji | PVC malzemeler |
| renk | Renk kartı mevcuttur |
| Ambalajlama | 50 m/rulo |
| Adedi | Adedi: 5000 m/renk MOA: 3000 ABD Doları (Ürün türlerinde sınırlama yoktur) Pazar payının yüksek olduğu bölgeler için not: Batı Afrika: 5000 ABD Doları |
| Sertifikalar | OEKO-TEX® sertifikalı |