100% polyester Oksford matosi jahon bozori uchun mos bo'lib, bardoshli va zamonaviy yukxalta materiallariga, jumladan, maktab sumkalari va trolleybus sumkalariga talab yuqori bo'lgan hududlarga e'tibor qaratadi.
Texnik xususiyatlari
| Maqola | 100% polyester |
| Texnik xususiyatlari | 300D*250D DTY, 64T |
| Og'irligi | 400 g/m2 |
| Ko'rsatish | 8 sm |
| Baliq | 0,42 mm |
| Texnologiya | PVX materiallari |
| Rang | Rangli karta mavjud |
| Qadoqlash | 50 m / rulon |
| MOQ | MOQ: 5000m/rang MOA: $3000 (Mahsulot turlari boʻyicha cheklov yoʻq) Bozor ulushi yuqori boʻlgan hududlar uchun eslatma: Gʻarbiy Afrika: $5000 |
| Sertifikatlar | OEKO-TEX® sertifikati |