Eriyebilir streç iplik astarı kadın ve moda kıyafetlerinde, çocuk kıyafetlerinde, takım elbiselerinde, örgü kumaşlarda, spor giyimde ve nakış astarlarında kullanılmaktadır.
Özellikler
| Madde | %100 polyester |
| bir teklif | 8 cm |
| ağırlık | 45g/m2 |
| İplik numarası | 50D*50D |
| Tutkal tozu | PES'ler |
| renk | Siyah, beyaz veya diğer renkler |
| Ambalajlama | Müşterinin ihtiyacına göre 50 m/rulo, 100 m/rulo |
| Adedi | Adedi: 3000 m/renk MOA: 3000 ABD Doları (Ürün türlerinde sınırlama yoktur) Pazar payının yüksek olduğu bölgeler için not: Batı Afrika: 5000 ABD Doları |
| Sertifikalar | OEKO-TEX® sertifikalı |