Elnamoury Oxford Kumaş PVC Kaplama dayanıklı, su geçirmez ve çok yönlüdür; çantalar, bagajlar, sırt çantaları, çadırlar ve dış mekan malzemeleri için mükemmeldir.
Özellikler
| Madde | %100 polyester |
| Özellikler | 400D*300D DTY, 64T |
| ağırlık | Talep üzerine |
| bir teklif | 8 cm |
| balık | 0,46-0,5 cm |
| teknoloji | PVC malzemeler |
| renk | Renk kartı mevcuttur |
| Ambalajlama | 50 m/rulo |
| Adedi | Adedi: 5000 m/renk MOA: 3000 ABD Doları (Ürün türlerinde sınırlama yoktur) Pazar payının yüksek olduğu bölgeler için not: Batı Afrika: 5000 ABD Doları |
| Sertifikalar | OEKO-TEX® sertifikalı |