Pamuklu Gömlek Astarı Eriyebilir Kaplan İpliği gömlekler, üniformalar, Arap önlükleri, şapkalar ve diğer giysi yakaları, manşetleri ve patletleri için kullanılır.
Özellikler
| Madde | %100 pamuk |
| Özellikler | 20'ler*20'ler, 60*37 |
| ağırlık | 165g/m2 |
| bir teklif | 8 cm |
| El hissi | Sert (9325HF) |
| Tutkal tozu | HDPE |
| renk | Beyaz, siyah, gri vb. |
| sıcaklık | 160-175°C |
| basınç | 3,0-3,5 kg/metreküp |
| Ambalajlama | 100 metre/rulo, 2 rulo/torba çanta |
| Adedi | Adedi: 3000 m/renk MOA: 3000 ABD Doları (Ürün türlerinde sınırlama yoktur) Pazar payının yüksek olduğu bölgeler için not: Batı Afrika: 5000 ABD Doları |
| Sertifikalar | OEKO-TEX® sertifikalı |