Kapitone bluzlar, üstler, elbiseler, katmanlama, el sanatları ve daha fazlası için kullanılan %100 pamuktan yapılmış 55 inç genişliğinde Pamuklu İngiliz Nakış Dantel Kumaş.
Özellikler
| isim | Broderie anglaise pamuklu dantel kumaş 55" genişliğinde |
| Malzemeler | %100 pamuk |
| bir teklif | 8 cm |
| renk | Herhangi bir renk veya müşteri renk örneğini veya pantom renk numarasını alabilir. |
| Minimum sipariş | Renk başına 10-20 adet |
| Kullanım | Kapitone bluzlar, üstler, gömlekler, elbiseler, kaplamalar, el sanatları ve daha fazlası |
| yorumlar | Müşteri tasarımı, müşteri rengi bizim için tamam |
| Hizmet süresi | Mevduat onayından sonra 10 ~ 20 gün |
| Ambalajlama | 10-15mm/rulo veya müşterinin isteğine göre |