Spandex polyester iplik desteğimiz özellikle örme kumaşlarla veya nakış için destek olarak kullanılmak üzere tasarlanmıştır.
Özellikler
| Madde | %100 polyester |
| bir teklif | 8 cm |
| ağırlık | 18-75g/m2 |
| İplik numarası | 15D, 20D, 30D, 50D, 75D, 100D |
| Tutkal tozu | PA, PA+ PES |
| renk | Siyah, beyaz veya diğer renkler |
| Ambalajlama | Müşterinin ihtiyacına göre 50 m/rulo, 100 m/rulo |
| Adedi | Adedi: 3000 m/renk MOA: 3000 ABD Doları (Ürün türlerinde sınırlama yoktur) Pazar payının yüksek olduğu bölgeler için not: Batı Afrika: 5000 ABD Doları |
| Sertifikalar | OEKO-TEX® sertifikalı |