Afrika pazarlarında saten olarak da bilinen %100 polyester Koshibo Tiger Yarn kumaş, pürüzsüz, akıcı dokuya, yumuşak dokuya ve canlı renklere sahiptir. Elbiseler, önlükler, üniformalar ve toptan satış için idealdir.
Özellikler
| Kompozisyon | %100 polyester |
| Denye | 100D*300D |
| ağırlık | 185gsm |
| bir teklif | 8 cm |
| renk | Renk kartı mevcuttur |
| Marka | Kaplan iplikleri, iki kuş, Crownex, kraliyet çiçekleri |
| Ambalajlama | 50 m/rulo |
| Adedi | 5000 m/renk |
| Sertifikalar | OEKO-TEX® sertifikalı |