Gömleklere yönelik, şeklini harika tutacak ve rahatlık sağlayacak şekilde tasarlanan Tiger Yarn yaka astar kumaşımızı keşfedin. Her tarza uyum sağlayacak farklı kalınlıklarda mevcuttur.
Özellikler
| Madde | %100 pamuk |
| Özellikler | 21'ler*21'ler, 60*56 |
| ağırlık | 153g/m2 |
| bir teklif | 44" |
| El hissi | Pürüzsüz (8505SF) |
| Tutkal tozu | HDPE |
| renk | Beyaz, siyah, gri vb. |
| sıcaklık | 160-175°C |
| basınç | 3,0-3,5 kg/metreküp |
| Ambalajlama | 100 metre/rulo, 2 rulo/torba çanta |
| Adedi | Adedi: 3000 m/renk MOA: 3000 ABD Doları (Ürün türlerinde sınırlama yoktur) Pazar payının yüksek olduğu bölgeler için not: Batı Afrika: 5000 ABD Doları |
| Sertifikalar | OEKO-TEX® sertifikalı |