Shakllarini ajoyib ushlab turish va qulaylikni ta'minlash uchun mo'ljallangan ko'ylaklar uchun bizning Tiger Yarn yoqa astar matomiz bilan tanishing. Har qanday uslubga mos keladigan turli qalinliklarda mavjud.
Texnik xususiyatlari
| Maqola | 100% paxta |
| Texnik xususiyatlari | 21s*21s, 60*56 |
| Og'irligi | 153 g/m2 |
| Ko'rsatish | 44" |
| Qo'l tuyg'usi | Silliq (8505SF) |
| Yelim kukuni | HDPE |
| Rang | Oq, qora, kulrang va boshqalar. |
| harorat | 160-175 ℃ |
| bosim | 3,0-3,5 kg / kubometr |
| Qadoqlash | 100 metr / rulon, 2 rulon / sumka sumkasi |
| MOQ | MOQ: 3000m/rang MOA: $3000 (Mahsulot turlari boʻyicha cheklov yoʻq) Bozor ulushi yuqori boʻlgan hududlar uchun eslatma: Gʻarbiy Afrika: $5000 |
| Sertifikatlar | OEKO-TEX® sertifikati |