Haftowany szyfon jest miękki w dotyku i pięknie lejący, a przy tym przyjemnie przylega do skóry. Idealnie nadaje się na szaliki, szale, odzież okazjonalną, bluzki oraz zasłony tapicerskie.
Dane techniczne
| imię | Haftowana tkanina z szyfonu |
| tkanina | Tkanina szyfonowa 75D |
| Instalacja | Nić poliestrowa 300D z recyklingu + papier rozpuszczalny w wodzie 25g |
| oferta | 8cm |
| kolor | Dowolny kolor lub klient może pobrać próbkę koloru lub nr koloru pantomu. |
| Minimalne zamówienie | 10-20 sztuk na kolor |
| Stosowanie | Spódnice, sukienki, odzież dziecięca, torby, buty, tekstylia domowe, tapicerka itp |
| uwagi | Projekt klienta, kolor klienta jest dla nas w porządku |
| Czas trwania usługi | 10 ~ 20 dni po potwierdzeniu wpłaty |
| Opakowanie | 10-15 mm/rolka lub zgodnie z życzeniem klienta |
| Zalety | 1. Może mieć projekt klienta 2. Szybka dostawa 3. Własne barwienie fabryczne, szybkie zanurzenia laboratoryjne, które ułatwiają kontrolę kolorów. 4. Ponad 40 zdolnych projektantów, ponad 40 zestawów maszyn przenośnikowych i ponad 300 zestawów maszyn wielogłowicowych, ponad 1000 wykwalifikowanych pracowników i profesjonalne zespoły sprzedażowe. 100 zestawów przykładowych maszyn, szybka reakcja na próbkę wymagań klientów. 1. Mamy możliwość projektowania, dostosowywania i natychmiastowego tworzenia mody itp. |