İşlemeli şifon kumaş, yumuşak bir dokunuşa ve güzel, akıcı bir örtüye sahiptir ve tende hoş bir his uyandırır. Eşarplar, şallar, özel gün kıyafetleri, bluzlar ve döşemelik perdeler için mükemmeldir.
Özellikler
| isim | İşlemeli şifon kumaş |
| kumaş | 75D şifon kumaş |
| Kurulum | 300D geri dönüştürülmüş polyester iplik + 25g suda çözünür kağıt |
| bir teklif | 8 cm |
| renk | Herhangi bir renk veya müşteri renk örneğini veya pantom renk numarasını alabilir. |
| Minimum sipariş | Renk başına 10-20 adet |
| Kullanım | Etek, elbise, çocuk giyim, çanta, ayakkabı, ev tekstili, döşemelik vb. |
| yorumlar | Müşteri tasarımı, müşteri rengi bizim için tamam |
| Hizmet süresi | Mevduat onayından sonra 10 ~ 20 gün |
| Ambalajlama | 10-15mm/rulo veya müşterinin isteğine göre |
| Avantajları | 1.Müşteri tasarımına sahip olabilir 2.Hızlı teslimat 3.Kendi fabrika boyaması, renkleri kontrol etmeyi kolaylaştıran hızlı laboratuvar dipleri. 4. 40'tan fazla yetenekli tasarımcı, 40'tan fazla taşıma makinesi seti ve 300'den fazla çok kafalı makine seti, 1000'den fazla vasıflı işçi ve profesyonel satış ekipleri. 100 set numune makinesi, müşterilerin ihtiyaç numunesine hızlı tepki. 1. Tasarım, kişiselleştirme ve anında moda yapma vb. yeteneğimiz var. |