Prosta tkanina z przędzy tygrysiej jest wszechstronna i wysokiej jakości. Idealny na płaszcze, garnitury i kołnierze, charakteryzuje się doskonałą konstrukcją i dużą trwałością.
Dane techniczne
| Artykuł | 100% poliester |
| oferta | 48"/60" |
| waga | 15-48 g/m² |
| Liczba przędzy | 10D*10D, 15D*15D, 20D*20D, 30D*30D, 50D*50D, 50D*75D |
| Klej w proszku | ROCZNIE |
| kolor | Kolor czarny, biały lub inny |
| Opakowanie | 50 m/rolka, 100 m/rolka, według potrzeb klienta |
| MOQ | MOQ: 3000 m/kolor MOA: 3000 USD (bez ograniczeń dotyczących typów produktów) Uwaga dla obszarów o dużym udziale w rynku: Afryka Zachodnia: 5000 USD |
| Certyfikaty | Certyfikat OEKO-TEX® |